poniedziałek, 15 lutego 2016

Wyniki konkursu z okazji 200 000 wyświetleń

Kochani! Po niemal miesiącu zbierania Waszych zgłoszeń nareszcie możemy ogłosić wyniki konkursu z okazji 200 000 wyświetleń. W zabawie wzięły udział 32 osoby, co jest naszym absolutnym rekordem i niniejszym wszystkim Wam dziękujemy. Wśród Waszych odpowiedzi znalazło się kilka, które z pewnością będą dla nas inspiracją przy tworzeniu własnej, domowej biblioteczki już niebawem, o czym z pewnością opowiemy, gdy sprawa dojdzie wreszcie do skutku. Tymczasem teraz, nie przedłużając napięcia i oczekiwania, zapraszamy wszystkich na ogłoszenie wyników!

Każdy z uczestników miał do rozdysponowania 6 losów, które mógł dowolnie rozdzielić pomiędzy nagrody konkursowe, których również było 6 - 4 książki oraz 2 gry. Większość zdecydowała się oddać wszystkie losy do jednej puli, jednak znaleźli się i tacy, którzy postanowili spróbować szczęścia w kilku losowaniach. Największą popularnością cieszyła się zdecydowanie książka Guillaume Musso Jutro, którą zapragnęło zdobyć aż 13 osób. Niewiele mniej, bo 9, zdecydowało się na antologię opowiadań fantasy Epopeja. Pozostałe nagrody, choć cieszyły się mniejszym zainteresowaniem, również doczekały się co najmniej 4 chętnych.

Przygotowaliśmy karteczki w 6 kolorach - po jednym dla każdej z nagród. Losowanie odbyło się w Walentynkowy wieczór, a oto jego wyniki:


gra Sabotażysta. Pojedynek


Andrzej Pilipiuk - Wampir z M3


gra Hanafuda


Johanna Sinisalo - Krew Aniołów


antologia Epopeja. Legendy fantasy


Guillaume Musso - JutroMagdalena (komentowałaś jako Anonimowy), Аня Ходованы, Sakurako too, Paula G, Dawid Jasiński, Aingeal Maith - prosimy Was o podesłanie nam adresów do wysyłki nagród na czworgiem@gmail.com. Macie na to 5 dni.

Zwycięzcom jeszcze raz serdecznie gratulujemy, a wszystkich czytelników prosimy o uwagę, bo już niebawem na blogu pojawi się kolejny konkurs, w którym do wygrania będą 3 książki. :)

6 komentarzy:

 1. Ojej, dziękuję! E-mail z danymi do wysyłki przesłany ^^

  http://sakurakotoo.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję wszystkim. :)

  Pozdrawiam!
  Hon no Mushi

  OdpowiedzUsuń
 3. Jaki miły początek tygodnia :)
  Gratuluje pozostałym zwycięzcom.

  Magdalena

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziękuję! :) Cieszę się, że udało mi się wygrać tę popularną pozycję ;) Będzie pierwsza w kolejce do przeczytania :) Opis książki przypomniał mi film "Dom nad jeziorem" - polecam tak już powalentynkowo ;) Gratuluję pozostałym osobom i jeszcze raz dziękuję :)

  OdpowiedzUsuń

Komentarze są dla nas źródłem siły do prowadzenia bloga i wielkiej radości, dlatego też będziemy wdzięczni za każdy pozostawiony przez Was ślad.