czwartek, 19 września 2013

Blog polecankowy? (stos 1/2013)

Przyznać trzeba, że mieliśmy krótki przestój w pisaniu. Wakacje nie sprzyjają działalności umysłowej, ale brak wpisów nie świadczy bynajmniej o tym, że zawiesiliśmy też czytelnictwo. Wręcz przeciwnie - ze wszystkich sił staraliśmy się nadrabiać wszelkie książkowe zaległości, ponadto dokształcaliśmy się też na różnych frontach. Na Polconie, wybrawszy się na warsztaty literackie, które warsztatami nie były, sponsorowane przez Fantasy&Science Fiction Edycja Polska, dowiedzieliśmy się na przykład, że to, co robimy, to nie "recenzje", a "polecanki". Niech zatem będzie, że blog ten jest polecankowy, a my jesteśmy polecankowiczami.

W ciągu ostatnich miesięcy do naszego katalogu całkiem-niezłych-książek wpadło kilka zacnych pozycji. Pewnie zrecenzujemy niebawem to i owo, być może spróbuję też machnąć jakąś dłuższą formę literacką na temat mojego ulubionego ostatnio gatunku literackiego. Póki co podzielimy się z chęcią naszymi planami czytelniczymi na kolejne tygodnie.


Sylwek ma oczywiście więcej książek niż ja, ale, znając życie, będzie nad nimi siedział dwa razy dłużej. (: W każdym razie dzielnie trzyma się zasady, że czyta jedną powieść(?) i potem zbiór opowiadań. Ja za to stawiam na dokańczanie projektów rozpoczętych. Recenzje pojawią się już wkrótce, jak tylko uporamy się z tematyką, która zaprzątała nasze umysły w wakacje.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentarze są dla nas źródłem siły do prowadzenia bloga i wielkiej radości, dlatego też będziemy wdzięczni za każdy pozostawiony przez Was ślad.