sobota, 29 marca 2014

Akcja "Moja książka w Waszych rękach" - "Potomkowie pierwszej czarownicy"

Po tę książkę zgłosiłam się przypadkiem. Obserwowałam już wcześniej na różnych blogach zajęcia z cyklu „podaj dalej”, ale nigdy w żadnym nie brałam udziału. Tym razem też niezbyt wierzyłam w swoje siły, ale postanowiłam się zgłosić – co mi tam. Udało się. Na początku tygodnia książka trafiła w moje ręce i przyznaję, że nie mógł to być chyba bardziej niefortunny moment. W rezultacie braku czasu i motywacji książka przeleżała u mnie kilka dni, by w końcu stać się zajęciem na weekendowe przedpołudnie. Zajęciem idealnym, chciałabym dodać już na samym wstępie.

Dziś mogę z radością przekazać ją Wam – chciałabym aby pod tym postem zgłaszały się osoby chętne, by książkę Zuzanny Gajewskiej przygarnąć, przeczytać, zrecenzować i podać dalej, kolejnym czytelnikom, by choć nieco pomóc w promocji tekstu. Moją opinię możecie przeczytać tutaj (klik). Jeśli zaś chcecie stanąć w szranki, wystarczy że wyrazicie taką chęć w komentarzu i dopiszecie swój adres e-mail, abym mogła się z Wami skontaktować. Oczywiście wyślę ją zwycięzcy na swój koszt. Jedynym warunkiem uczestnictwa jest posiadanie bloga – pamiętajcie że zgłaszając się, zobowiązujecie się do napisania recenzji i podania tekstu dalej. Po szczegółowe zasady dalszego postępowania odsyłam do bloga autorki (klik).

Zgłaszać się możecie pod tym postem do 5.04.2014 do 23.59. W niedzielę wylosuję zwycięzcę i skontaktuję się z nim w celu uzyskania danych do wysyłki. 

7 komentarzy:

 1. Ja niestety się nie zgłoszę, ale życzę powodzenia innym :)))

  OdpowiedzUsuń
 2. Serdecznie zapraszam Czytelników bloga Czworgiem Oczu do udziału w akcji. Pozdrawiam Was serdecznie!

  OdpowiedzUsuń
 3. Jakże ja żałuję, że nie mogę wziąć udziału w akcji! Te kilometry!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czekaj, czekaj! Jakie kilometry? ;>

   Usuń
  2. 1700 km od Polski :D Więc raczej nie mam się co zapisywać :)

   Usuń
  3. Ach, gdzie mi umknęła informacja, że masz do nas tak daleko? ;o

   Usuń
  4. Nie wiem :) Mieszkam w dwóch miejscach, ale więcej czasu spędzam z dala od Polski.

   Usuń

Komentarze są dla nas źródłem siły do prowadzenia bloga i wielkiej radości, dlatego też będziemy wdzięczni za każdy pozostawiony przez Was ślad.