piątek, 18 lipca 2014

(Śród) wakacyjny konkurs /zakończony/

Aloha! Jako że wakacje w pełni, a pogoda absolutnie nie nastraja do wielogodzinnego czytania czy pisania długich tekstów (a także przez to, że znów czeka nas intensywny i bogaty we wrażenia weekend), postanowiliśmy ogłosić wreszcie zaplanowany już jakiś czas temu konkurs. Tym razem nagrodami będą dwie pozycje od Wydawnictwa Dobre Historie, które przywieźliśmy dla Was dawno, dawno temu z Pyrkonu.


Pierwszą rzeczą jest 9 numer czasopisma Coś na Progu czyli pierwszego w Polsce magazynu weird fiction, którego, nawiasem, jesteśmy wielkimi fanami. :) Tym razem tematem są czarne charaktery, a wewnątrz znajdziecie całą masę artykułów, komiks oraz opowiadania, m.in. Marka Hoddera. Druga nagroda to weirdowo-horrorowa opowieść Płoń wiedźmo, płoń, o której Sylwek pisał jakiś czas temu w swojej recenzji - klik.

Co zrobić, aby wziąć udział w konkursie? Wystarczy zgłosić się w komentarzu pod tym postem poprzez standardową chęć udziału, oraz podając swój nick/pseudonim w przypadku użytkowników anonimowych. Jeśli ktoś chciałby rozreklamować konkurs, poniżej zamieszczamy także baner.Krótki regulamin:
1. Organizatorami nagród jesteśmy my, czyli Czworgiem Oczu.
2. Nagrodą w konkursie jest zestaw złożony z 9 numeru magazynu "Coś na progu" oraz książki Abrahama Merritta "Płoń wiedźmo, płoń".
3. Konkurs trwa od 18.07.2014 do 18.08.2014 do godziny 23.59.
4. Wyniki zostaną zamieszczone w ciągu 3 dni od daty zakończenia konkursu.
5. Zwycięzca zostanie wybrany w drodze losowania.
6. Uczestnikiem może być każdy, kto posiada adres korespondencyjny w Polsce, nie trzeba prowadzić bloga. Aby wziąć udział w losowaniu należy zamieścić pod postem konkursowym komentarz, wyrażający chęć udziału w konkursie.
7. W ciągu 5 dni od ogłoszenia wyników zwycięzca zobowiązany jest do wysłania danych adresowych na adres czworgiem@gmail.com.
8. W przypadku nie nadesłania danych w terminie wskazanym w pkt 7 nagroda przepada na rzecz osoby wyłonionej w dodatkowym losowaniu.
9. Wysyłka nagród nastąpi w ciągu 3 dni roboczych od otrzymania przez organizatorów danych adresowych zwycięzców.
10. Zgłoszenie do konkursu oznacza akceptację regulaminu.


Powodzenia!

17 komentarzy:

 1. A, niech tam, też się zgłoszę, Weird Fiction brzmi dziko;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Zgłaszam się :)
  Banerek na moim blogu: http://poradydlakazdejkobiety.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. A co się będę powstrzymywał też wezmę udział:P

  Xsaw

  OdpowiedzUsuń
 4. Zgłaszam się :)
  Baner: http://readwithnefmi.blogspot.com/p/konkursy.html

  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja również jestem chętna :)
  I zapraszam do mnie na bloga.
  http://bez-komputera.blogspot.com :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja również się zgłaszam :) banerek zamieszczam na blogu w zakładce 'Konkursy' :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Zgłąszam się :)

  Wyjeżdżam na wakacje, więc gdybym wygrała (w końcu nadzieja umiera ostatnia) adres podam 24 sierpnia. Myślę, że nie będzie to problem. Tam gdzie jadę nie ma dostępu do internetu :/

  OdpowiedzUsuń
 8. Zgłaszam sie :)

  OdpowiedzUsuń
 9. O, to jeszcze się ja zgłoszę :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Dziękujemy za zgłoszenia! Wyniki podamy... cóż, w najbliższych dniach. :)

  OdpowiedzUsuń

Komentarze są dla nas źródłem siły do prowadzenia bloga i wielkiej radości, dlatego też będziemy wdzięczni za każdy pozostawiony przez Was ślad.