sobota, 16 maja 2015

Wyniki konkursu bez okazji

Ostatni blogowy konkurs doczekał się zawirowań - jak pewnie pamiętacie, zwyczajnie zapomnieliśmy go ogłosić. Gdy wreszcie doszedł do skutku, jego popularność przerosła nasze oczekiwania. Zgłosiło się ponad 50 osób, z których jedną musieliśmy niestety zdyskwalifikować ze względu na nie wykonanie konkursowego zadania, ale wszystkie pozostałe znalazły się w puli losowania wybranych przez siebie książek. Największą popularnością cieszył się Król Kruków Maggie Stiefvater - zgłosiło się po niego najwięcej osób i najwięcej losów znalazło się w puli tego losowania.

Chcieliśmy też podziekować wszystkim osobom, które przy okazji konkursu się u nas pojawiły - blog przez ostatni miesiąc miał się wyjątkowo dobrze i zyskał sporo nowych obserwatorów - mamy nadzieję, że zostaniecie z nami na dłużej. :)

Poniżej króta fotorelacja z losowania, które odbyło się podczas naszego powrotu z Targów Książki w Warszawie. Blichtr i blask naszego cudownego Pendolino, który powinien być na fotografiach widoczny, został zupełnie przyćmiony... Same zdjęcia również pozostawiają sporo do życzenia, za co bardzo przepraszamy - jakość kalkulatora, ale nie chcieliśmy zostawiać Was z niczym...
Pech 13, Patrycja F, Klaudia, Justyna Koscianek - Gratulujemy! :))
Maile do Was właśnie się wysyłają, czekamy na adresy.

12 komentarzy:

 1. Gratulacje :D
  Życzę, jak najwspanialszych lektur!

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluje wszystkim i każdemu z osobna :>

  OdpowiedzUsuń
 3. Jeju jak się cieszę. Później wyśle do was adres :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Serdeczne gratulacje dla zwycięzców! A Wam chyba umknęło konkursidło u mnie. :P

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mi zawsze wszystko umyka, bo czasem jak mam kumulację pracy, wyjazdów i zaliczeń na studiach mój czas spędzony w blogosferze jest mocno ograniczony. Ale już jutro planuję wszystko nadrobić. ;)

   Usuń
 5. Gratki dla szczęściarzy ;) hoho ile osób wzięło udział!

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratuluję wszystkim zwycięzcom!
  Przepraszam za nieprawidłowego e-mail'a, ale się spieszyłam i musiałam zrobić literówkę itp. itd.
  E-mail - justynka767676@gmail.com

  OdpowiedzUsuń

Komentarze są dla nas źródłem siły do prowadzenia bloga i wielkiej radości, dlatego też będziemy wdzięczni za każdy pozostawiony przez Was ślad.