poniedziałek, 3 listopada 2014

Wyniki konkursu pomocowego

Witamy ponownie! Miesiąc temu prosiliśmy Was o drobną pomoc i przyszedł czas, aby podziękować. Przypominamy - szukaliśmy rozwiązania na jasne i czytelne oznaczenie recenzji napisanych przez każde z nas. Odpowiedzi przyszło naprawdę sporo i wiele z nich jest wartych uwagi. Niestety, póki co nie podjęliśmy decyzji, którą wprowadzimy w życie - gdy takowa zapadnie, na pewno Was poinformujemy. Tak czy inaczej jesteśmy bardzo wdzięczni za każdy pomysł - jesteście wspaniali.

Wraz z pytaniem zorganizowaliśmy konkurs, w którym do wygrania była książka Katarzyny Bereniki Miszczuk - Druga szansa. Do losowania zgłosiło się 20 spośród pomagających - przyznać trzeba, że była to dla nas ilość pozytywnie zaskakująca. Każdy, kto się zgłosił, podał też przykład rozwiązania, które moglibyśmy przyjąć, zatem każdy otrzymał również po dwa losy. Przyporządkowane liczby prezentujemy poniżej.Teraz drobne kajanie się: ostatni raz używamy do wyłaniania zwycięzcy generatora - to strasznie nudna i nieelegancka metoda, jednak sprawdza się najlepiej, gdy jest się w ciągłych rozjazdach i cierpi się na chroniczny brak czasu. Obiecujemy poprawę, a tymczasem nie przedłużamy i zapraszamy na ogłoszenie zwycięzcy.

Numer 37 to Smileee :D
Gratulujemy! Mail już do Ciebie leci. ;)


8 komentarzy:

Komentarze są dla nas źródłem siły do prowadzenia bloga i wielkiej radości, dlatego też będziemy wdzięczni za każdy pozostawiony przez Was ślad.